przedszkolebielsko

Follow
Something About Company

Zapraszamy serdecznie do naszego Przedszkola Niepublicznego “PROMYCZEK”, które istnieje w malowniczym Bielsku-Białej od 1 września 2010 roku.

Jesteśmy placówką edukacyjną dedykowaną dzieciom w wieku od 2,5 do 6 lat. Nasze drzwi są otwarte przez pięć dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, przez cały rok kalendarzowy, w godzinach od 7:00 do 17:00.

Posiadamy ważne zaświadczenie o wpisie do rejestru przedszkoli niepublicznych Miasta Bielsko-Biała pod numerem MZO-4320/256/09/EL.

W naszym przedszkolu stawiamy na rozwój i edukację dzieci zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego oraz zatwierdzonymi programami pracy przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Przedszkole “PROMYCZEK” w Bielsku-Białej zostało zaprojektowane z myślą o dzieciach. Nasza kadra nauczycielska to doświadczeni i pełni energii specjaliści, a warunki lokalowe są na najwyższym poziomie, spełniając wszelkie standardy.

Nasza przestrzeń liczy 560m2, z pięcioma nowoczesnymi i funkcjonalnymi salami zajęć, każda z dostępem do łazienki i przystosowana dla dzieci przedszkolnych. Zapewniamy bezpieczne i higieniczne warunki dla dzieci, zgodne z wymogami prawa europejskiego.

Dbamy także o rozwój ruchowy dzieci, stąd posiadamy dwa bezpieczne, kolorowe place zabaw o łącznej powierzchni 24 arow, zachęcające do wspólnej zabawy i nauki współpracy w grupie.

W każdej sali znajduje się wideodomofon, ułatwiający identyfikację osób odwiedzających przedszkole.

Bezpieczeństwo naszych podopiecznych jest dla nas priorytetem, dlatego cały obiekt jest objęty monitoringiem przez 24 godziny na dobę.

Dodatkowo, dysponujemy dużym parkingiem dla wygody naszych rodzin.

 

Przedszkole Niepubliczne “PROMYCZEK” | Przedszkole Bielsko Biała
ul. Podgórna 12
43-305 Bielsko-Biała
tel. 511 630 590

This company has no active jobs

Contact Us

James Rumsey

Our Mission
To enhance the quality of life through continual education for students of all ages throughout our community by setting standards of excellence in technical and academic education as determined by business, industry, and government.

Nondiscrimination Policy
James Rumsey Technical Institute does not discriminate on the basis of race, color, national origin, sex, religion, disability, age, or any other basis prohibited by law in its programs, activities, or employment practices. For inquiries contact: Russell Penner, Title IX Director, 3274 Hedgesville Rd, Martinsburg, WV 25403, 304-754-7925.

Accreditation
James Rumsey Technical Institute is accredited by the Commission of the Council on Occupational Education:

Council on Occupational Education
7840 Roswell Road, Bldg 300 Suite 325, Atlanta, GA 30350
Phone : 770.396.3898
Fax : 770.396.3790
www.council.org